אודות המשרד

משרד עו"ד שי קמרי

עורך דין שי קמרי חרט על דגלו לפעול ללא לאות לטובת הלקוח, זאת על ידי מתן מענה משפטי מקיף ומקצועי בענייני משפט העבודה על כל רבדיו ושם לעצמו דגש על שירות משפטי אישי הן למעסיקים והן לעובדים ללא פשרות.

חשוב לדעת כי זכויות המעסיק והעובד שוות ערך ובניגוד לדעה הרווחת אין כל יתרון ממשי למי מהצדדים, באמצעות שימוש באסטרטגיה נכונה ניתן לנהל באופן מיטבי ולהפיק את מירב התועלת מכל תיק לגופו.

למשרדנו סניף בתל אביב וסניף בצפון בעיר כרמיאל.

מקצועיות

משרדנו מתחייב לתת שירות מקצועי בתחום דיני העבודה. עו"ד שי קמרי בקיא בחוקי העבודה ובפסיקת בתי הדין לעבודה המעודכנת.

אמינות

משרדנו דוגל בשקיפות מלאה אל מול הלקוח, תוך שיתוף הלקוח בפעולות הנעשות בתיק המשפטי. הננו שמים דגש על יצירת יחסי אמון בין עורך דין ללקוח, שהינו מרכיב חשוב להצלחה בתיק.

ניסיון רב בבית הדין לעבודה

למשרדנו ניסיון רב בניהול תיקים בבית הדין לעבודה ובניהול הליך משפטי. הננו בעלי הצלחות בתיקים אשר התנהלו במשפט הוכחות והסתיימו בפסק דין לטובת הלקוח.

זמינות ללקוח

הננו דוגלים במתן מענה לצרכי הלקוח בזמינות רבה.

ביומו תיתן שכרו

הכלל הוא ביומו תיתן שכרו, טעות נפוצה לחשוב כי זכויות שלא שולמו כסדרן יינתנו עם סיום ההעסקה, המועד הנכון לדרוש את כלל הזכויות המגיעות מעבודה הוא ברגע האמת ועדיפה שעה אחת קודם, הימנעות העובד מלדרוש את זכויותיו עלולה להוביל לאובדן הזכויות, מנגד הימנעות המעסיק מתשלום זכויות עובדים עלולה להוביל להוצאות ותשלומים מיותרים.

משפט העבודה מעניק זכויות ומטיל חובות הן על העובד והן על המעסיק, מדובר באוסף חוקים והסכמים שקשורים ביחסי עובד מעביד המתקיימים כמעט בכל מערכת יחסי עבודה למרות שלא נרשמו במפורט או הועלו על הכתב. כך לדוגמא, קיימים צווי הרחבה שהם צווים המרחיבים את זכויות העובד בעבודה, צווים אלו מעניקים זכויות נרחבות למרות שהנושא לא נרשם מפורשות בחוזה מול המעסיק.

חשוב להדגיש, לא כל הפרת זכויות צריכה להגיע לפתחו של בית הדין לעבודה אלא ניתן להשיג את התוצאה הרצויה באמצעות פניה והפנייה לחובות וזכויות העובדים והמעסיקים על מנת לפעול לתיקון המחדל והמשך יחסי עבודה תקינים.

ראשית נדרש לבחון באופן ראשוני האם בכלל קיים צורך בשירות משפטי והאם ניתן לתת מענה מקצועי המצריך קיום פגישת ייעוץ בדיני עבודה, לאחר פגישת הייעוץ יהיו בידי הלקוח את המידע והכלים הדרושים לקבלת החלטה, ויפרשו בפניו אפשרויות הפעולה לצורך המשך הדרך באופן הנכון והיעיל ביותר.

היתרון בבחירת המשרד כמייצג בא לידי ביטוי במתן מענה כולל לכל סוגיה משפטית מתחום דיני העבודה המונחת לפתחו של הלקוח באמצעות ייעוץ משפטי מקצועי ואישי מטעם עו"ד שי קמרי לאחר אבחון פרטני של כל מקרה לגופו.